1 / 2
Samsung A50
5.500 МКД
26.01.2023 19:19

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

A50

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долниот агол но функционира супер. Батеријата одлично држе. Доаѓа со заштитна маска и фолија на стаклото.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Петре
Потврден огласувач
078482387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам