1 / 6
Нов четирисобен стан во Чаир.
57.000 €
07.12.2022 12:55

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површина од 64м2 и е дел од новоизграден кат (надградба) врз постара зграда со 3 ката. Се продава комплетно наместен, без бела техника.
Распоредот е практично решен со 3 спални соби, дневен престој, кујна и тоалет. Греењето е со инвертер.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

web: https://chanak.mk
email: agencija.chanak@gmail.com
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

nov stan za izdavanje kaj stara gradinka na 2 kat

220 €

супер функционален стан со 1 спална во Карпош 4

77000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам