1 / 11
FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO
2.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:06

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuvano domakinski.Gumi odlicni.
Oprema ima
ABS
Elektrika na stakla
City servo
Vozdusni
Klima (raboti odlicno)
Bord komjuter
So kolata sleduva set novo lance
Pottosuvacka minimalna
Zatemneti zadni stakla so atest.Kola bez mani se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.staven e i nov akumulator so 2.5 gkdini garancija.Nema nikakvi poravki po kolata .Samo da vozite, korekcija na cena na lice mesto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075238660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам