Се продаваат два апартмани
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 19:35

Струга / Струга

Број на соби:

1,5

Квадратура:

32 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Еуротел

Се продаваат два апартмани еден 32 м2 другиот 41м² во Еврохотел. Контакт телефон 077/888-417

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

pepi
Потврден огласувач
077888417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам