1 / 7
TOYOTA AYGO(C1, 107)ORGINALNI(4x100 R15) BANDAZI SO RATKAPNI
170 €
190 €
01.02.2023 17:35

Охрид / Охрид

Марка:

Toyota

Модел:

Aygo

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

SE PRODAVAAT ODLICNI BEZ GREPKA 4 ORGINALNI CELICNI BANDAZI(4x100, 4.5J ET35 R15 SO CENTAR 54.1mm) I RATKAPNI ZA TOYOTA AYGO(2014-2023god) BEZ GUMI, VOZENI 6-7000 KM.
ISTOTAKA ODGOVARAAT I NA CITROEN C1 I PEUGEOT 107(2014-2023god).

NA PORAKI I EMAIL NE ODGOVARAM.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

CITROEN
Потврден огласувач
070841939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам