1 / 12
MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g
6.600 €
31.01.2023 21:26

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱
Donesena so vozenje kolata se naogja vo Negotino
Kontakt Zoran: 075709793
215000km servisna kniska
-17 ALU. BANDASI
-6 BRZINI
-NAVIGACIJA
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-HROM LAISNI
-TONIRANI STAKLA
-GREACI NA RETROVIZORI
-KOZEN VOLAN
-PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA.
-KOMANDI NA VOLAN
-AUTO DVOZONSKA KLIMA.
-ESP / ESR / ASR / DTC / ASC
-SENZORI NA BRISACI
-9 AIRBEGA
- KOMPLET ELEKTRIKA NA STAKLA
kolata e vo perfektna sostojba
Slikite se vo Holandija napraveni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobs
Потврден огласувач
00491716180844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам