1 / 5
STANOVI /BANESA /DAIRE
299 €
19.11.2022 13:29

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Jaja pasa

Stanovi od 44m2 do 70 m2
Renovirani namesteni opremeni
Banesa peej 44m2 deri 70 m2
Te renovume gjithqka
Daire 44m2 -- 70mw kadar
Yeni esalar her sey ne lazim


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Neor
Потврден огласувач
078312770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам