1 / 9
Mercedes Sprinter 315 CDI Termoking MOZE ZAMENA
8.000 €
12.03.2023 10:15

Струмица / Струмица

Se prodava Mercedes Sprinter 315 cdi 2008 godina so termoking izolirano perfektno regististrirano do april 2023 godina so mnogu oprema xenon svetla, rikverc kamera, na retrovizorite senzori, tempomat i mnogu druga oprema. Samo za seriozni kupuvaci. Moze i zamena za kola, dzip ili kombe.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Jani
Потврден огласувач
070790450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам