1 / 1
Bandas eden raspar 13 14 15 16
1 МКД
17.01.2023 21:38

Виница / Виница

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Imam bandasi raspar za poveke vozila
Provereni na balanserka
Cenata zavisi od goleminata

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Vulkanizer Strk
Потврден огласувач
078360034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам