1 / 1
FOR SALE Merida Big NINE 20, Se prodava 2016
470 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2022 09:08

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Совршен за авантури, Shimano full опрема, чуван во соба.
Edition 2016 година

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
078372898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам