1 / 1
Soferi so CE kategorija za postojana rabota vo Germanija
1 €
17.11.2022 09:49

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Spedicija TLW od Germanja so sediste vo Iserlohn 58644 vo blizina na Dortmund ima potreba od soferi so CE kategorija. Se vozat ednodnevni i dvodnevni turi od pondelnik do petok . Se transportira zelezo ( cevki i profili ).
Na oglasot moze da prijavuvaat lica so EU kako i MK dokumenti.
Kontakt tel:0049237113883 ili na e-mail: b.carovski@tlw-iserlohn.de

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Biljana Carovski
Потврден огласувач
0049237113883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам