1 / 1
DDR3 2GB RAM memorija za Lap-top (РАМ меморија))
300 МКД
17.11.2022 10:11

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Се продава едно парче Micron RAM DDR3 од 2 GB за лап-топ

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам