1 / 12
Stevens City Bike
400 €
22.12.2022 18:55

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Продавам Stevens City Bike во одлична состојба.
Големина на рам: 58cm идеален за возачи над 1.80cm. Опремата се гледа на сликите.
Заедно со велосипедот одат сите работи што се зачакени на него.

Цена: 400€

Повици само од сериозни купувачи без губење време и празни муабети.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

rr99
Потврден огласувач
070534261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам