1 / 2
SE PRODAVAAT SET MASA SO STOLCINJA
7.000 МКД
17.11.2022 12:36

Карпош / Скопје

kontakt telefon 071305565
pomala masa 100x100cm so 4 stolcinja 7000 denari
pogolema masa 140 x 100 so 6 stolcinja 9000 denari

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Ivana Dimitrovska
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам