1 / 1
ZAMRZNUVAC / ЗАМРЗНУВАЧ
150 €
09.05.2023 13:17

Гази Баба / Скопје

Zamrznuvac
120x60
poveke info: 070 350 108

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

ФЕРПРОМ ДОО
ул.Стојка Цекова бр.62
Потврден огласувач
071 268 478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам