1 / 8
Seat Toledo 1.6TDI
1 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 16:02

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Toledo 1.6TDI 105ks vo odl sostojba so pom 152.000km uvezeno so site palteni davački do reg

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам