1 / 4
SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI
2.000 МКД
17.11.2022 13:09

Карпош / Скопје

KONTAKT 071305565
VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada)
parce 2000 den.
KREVETI EDINECNI 100x200 (12 parcinja)
5000 den dve parcinja
KREVETCE NA RASKLOPUVANJE 55x190 2000 den

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Ivana Dimitrovska
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам