1 / 8
HDD i SSD diskovi 1TB
1.200 МКД
Цената не е фиксна
19.01.2023 16:27

Аеродром / Скопје

Toshiba 3,5" 1TB 1200den.
Toshiba 3,5" 500Gb 700den.
WD Blue 3,5" 500Gb 700den.
Hitachi 3,5" 250Gb 400den.

WD Scorpio Black 2,5" 500Gb 10.000rpm 1000den.

SSD Samsung 850EVO 250Gb 2200den.

Site diskovi se testirani 100% health pass na mhdd i sentinel

moze i po kargo
viber, whatsapp

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075420020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам