1 / 12
NIKE AIR HUARACHE LIGHT– Original !!!
1.300 МКД
29.01.2023 22:05

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Сина

Se prodavaat original patiki NIKE AIR HUARACHE LIGHT, so golemina br 44 (29 cm).
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.
Link do video od patikite:
https://youtube.com/shorts/f_moNd5M7BA?feature=share


Cena ..................... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

CHROME patiki - Original !!!

1200 МКД

HOKA Patiki - Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам