1 / 10
SKECHERS patiki – Original !!!
1.300 МКД
22.01.2023 18:03

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Црна

Se prodavaat original patiki SKECHERS Lite Weight, so golemina br 43 (28 cm).
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE ZOOM Hyperrev - Original !!!

1800 МКД

UNDER ARMOUR Strive 7 training -Original

1600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам