1 / 11
Odlicen stan na ubava lokacija
59.000 €
15.03.2023 21:31

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

69 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1978

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

J S Rile br1 STRUGA

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so trpezarija, shpajz, 2 hodnika, spalna, kupatilo, i dva balkona ( sever jug) i e vo solidna sostojba

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

sasho gjorgjiev
Потврден огласувач
070231832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам