1 / 4
iPod Classic 30GB
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2023 20:24

Куманово / Куманово

Se prodava totalno ispraven iPod Classic od 30GB. Koristen vo domasni uslovi, vo posledni nekolku godini mnogu poslabo koristen. Baterijata drzi okolu sat do dva. Hard diskot nema nikakov problem ni so citanje MP3, ni FLAC(pretvoreni vo Apple lossless format).
So nego ide standot i orginal kabelce za nego.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4/5 плеери и iPod

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
070506002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам