1 / 7
225/55 R17 FULDA kristall control hp m+s
6.000 €
14.12.2022 20:59

Неготино / Неготино

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

17

Dve gumi odlicno socuvani 2013 m+s 7mm shara

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075293862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам