1 / 6
Кујна
1 €
21.03.2023 21:36

Аеродром / Скопје

ИТНО !!!! Се продава добро сочувана словенска кујна. Цена по договор. Лице за контакт- Весна 072-591-574

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
07845278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам