1 / 1
Yamaha yz450f 2015
1 €
17.11.2022 18:27

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Yamaha

Километри:

15000

Se prodava yamaha yz450f 2015 moze i zamena za kola ili kombe somoja ili vasa doplata.
Napraven golem servis pred 40h
Napraven mal servis pred 10h
Moze proba i da se vidi koga sakate

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Alaedin
Потврден огласувач
077639919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам