1 / 8
BMW (F15) X5 XDRIVE25D 2017
43.000 €
17.11.2022 19:30

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Опции и опрема :

Abs-централен, потпирач за рака, предни воздушни перничиња, аларм, автоматско осветлување на светла, имобилизатор против лизгање, радио со контрла од волан - целосно LED единици задни светла со динамични стоп светла -bluetooth - камера за рикверц - автоматска клима - контрола на моторот на удолница (hdc) - динамична tractlon dtc контрола - притисок во гумите - esp - трајно долго светло против заслепување - изофикс монтирање - gps - задна врата со поделено отворање и електрична работа одозгора - bluetooth интерфејс за мобилен телефон со USB аудио приклучок (со аудио стреаминг и функција „пребарување музика“) - кожен ентериер - бандажи 20 - ограничувач на брзина - мултимедијална навигација - вграден компјутер - светла за магла - биксенонски фарови со опција за миење на фарови - радар за откривање задни и предни пречки - темпомат- електрични ретровизори (страна на возачот) со потсетник за интегрирани трепкачи со LED технологија - опција со избирање на режим на возење : eco pro, comfort и sport - електрични седишта со предни греачи на седиштата - интелигентна технологија за погон на 4 тркала xdrive * електричен панорамски сончев кров -автоматско заклучување на вратите при возење - волан мултифункционален.

Втор спотвеник сум на возилото кое го купив од Франција во 2020 година.
Целосна сервисна историја каде што можи да го проверите историјатот во било кој овластен сервис на BMW. Возилото може да се види исклучиво само во Битола. Цената е дискутабилна само од кога ќе се види на лице место и ве молам без никакви замени.

За повеќе информации може да ме контактирате на следниот телефонски број : 070 207 135 или на Viber +33785471038.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Васко
Потврден огласувач
070207135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам