1 / 3
MAN
23 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2023 21:11

Скопје Центар / Скопје

MAN EEV 440ks 2013god
Mega
Celosno servisiran
Novi gumi 0km
070 316 402

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070316402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам