1 / 10
MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!
4.650 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 10:47

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--4 NOVI ZIMSKI GUMI SAWA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!
--UNIKAT!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009-BLUEMOTION!!NOV!

7200 €

SEAT IBIZA 1.4 16V-63KW--86KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

4700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам