1 / 1
Детски велосипеди
2.000 МКД
18.01.2023 12:08

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

5 - 7 год.

Детски
Велосипеди
2 ком
Убаво сочувани,возени 1 сезона.
2000 ден еден

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

I
Потврден огласувач
079323719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам