Se prodava nasad so bademi
1 €
17.11.2022 21:24

Виница / Виница

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava nasad so bademi podignat 2015 vo atarot na s.jakimovo od 2ha. Ograden so sistem kapka po kapka. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
077829878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам