1 / 1
Honor X8 5G
10.000 МКД
Цената е фиксна
17.11.2022 22:10

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Huawei

Модел:

Honor X8 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Нов, не користен, купен од А1 Мк.
Во комплет со заштитно стакло
и оригинал маска.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Angelco
Потврден огласувач
076262919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам