1 / 8
HONDA CRF 450
3.500 €
27.01.2023 12:58

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

CRF 450

Honda CRF 450 2015god donesen od italija full sostojba maximalno odrzavan servisiran na 10 do 12 sati fuul fuul sostojba promeneti gumi lanec dzvezdi kocnici pred 15 sati

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075514901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам