1 / 3
Lenovo Thinkpad i3 1TB
9.000 МКД
Цената е фиксна
02.01.2023 16:15

Чаир / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Lenovo Thinkpad so Windows 10 instaliran, nema nikakvi problemi, raboti sve. Baterijata drzi 4 caasi. Komplet so punjac
i3 8GB RAM 1TB HDD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Laza
Потврден огласувач
077718749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам