1 / 2
PLAKAR SO OGLEDALO
4.999 МКД
22.11.2022 13:45

Куманово / Куманово

PLAKAR SO 2 OGLEDALA

Se prodava plakar so 2 ogledala

Plakarot e ist od dvete strani napraven da se podeli detska soba i da se koristi po pola plakar od sekoja strana. Plakarot ima opcija da se montira i da se koristi od edna strana. (Dimenzii - dolzina 184cm, visok 195cm i dlabok e 62cm)

Kontakt telefon 078/267-204

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Ford
Потврден огласувач
078267204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам