1 / 7
Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic
7.300 €
05.12.2022 15:17

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач.
Колата е регистрирана со зелен картон до 06/23
Променети се 4 нови летни гуми 19ки
Променети плочки на кочници пред 3000км
Од опрема поседува:
- BI XENON
- LED
- Паркинг сензори напред и назад
- Борд Компјутер
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи 19"
- Амбиентално осветлување под лајсни
- SPORT И TOUR Копче
- Климатроник
- ABS ASR SRS
- Команди на волан
- COSMO Седишта
- Сензори на дожд
- Сензори за автоматско затемнување на ретровизори
- AUX излез
- BLUETOOTH
- Греачи на ретровизори
- Волан на подесување
- 8 AIRBAGS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
079223222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам