1 / 4
PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV
3.500 МКД
01.02.2023 00:09

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

GoranZ
Потврден огласувач
07007000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам