1 / 2
Samsung A10 Neverlock
3.500 МКД
4.500 МКД
03.02.2023 01:16

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung A10

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava samsung A10,raboti na site karti,celosno ispraven bez nikakov problem,sleduva si polnac.Moze zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dzelal
Потврден огласувач
070456956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам