1 / 4
NOVI GRAFICKI DELL I MSI 3090 SO 1 GOD. GARANCIJA,PROCITAJ.
1.500 €
Цената е фиксна
21.12.2022 11:05

Скопје Центар / Скопје

PRODAVAM NOVI MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24GB, I DELL 3090 24GB SO 1 GODINA GARANCIJA, 1500 EU.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078351393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам