1 / 9
ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2
57.000 €
01.02.2023 11:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

62 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Daljan

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum od 2 m2
Raspored:Dnevna so trpezarija,zasebna kujna ,spalna soba,hodnik ,wc i 2 terasi

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

Чојс- Стан над хотел Метропол со одличен поглед

1 €

ЧОЈС-Stan na ul Dame Gruev

36000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам