1 / 7
Kymco
1.500 €
22.01.2023 12:09

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Agility

Километри:

5000

Kymco Agility 150 4T 2017 GOD vo super sostojba extra socuvan od prv gazda registriran so gratis kaciga i kufer MOZE ZAMENA ZA VOZILO CENA KES 1500 ZAMENA 2000EVR 078299131

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

elif
Потврден огласувач
078299131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам