1 / 11
Ford Escort 1.8 Diesel, 1995
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 16:37

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Колата е во одлична состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
076436360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам