1 / 5
Shineray 200cc
1.350 €
18.11.2022 16:37

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

Shineray 200cc

Se prodava Shineray 200cc vo fabricka sostojba
Pali vozi Motorot e topp.
Vredi da se vidi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078873173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам