1 / 2
Se prodava prikolka
6.500 €
03.12.2022 13:00

Куманово / Куманово

Se prodava poluprikolka Krone 2008 god odlicni gumi istecena reg 6500e kes

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
078404598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам