1 / 7
ASTRA HD7 Mikser Pumpa (8m3 mikser i 28 pumpa)
31.000 €
34.700 €
23.01.2023 15:50

Струмица / Струмица

Се продава
Astra HD7 Миксер пумпа со Cifa Миксер за бетон 8м3 и пумпа 28 метри
год. на производство 1998
Миксер пумпата е во одлична работна состојба, може да се види и проба во секое време, секојдневно работи на објекти.
Практична и лесна за одржување

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071271138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам