1 / 6
Се продава нов стан 59квадрати
1 €
18.11.2022 17:52

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

59 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Севастополска 1

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на трети кат од 5ката со лифт,сопствено парно греење

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
078675055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам