1 / 9
Продавам OPEL ASTRA 1.9D
1 €
19.03.2023 08:04

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Продавам OPEL ASTRA 1.9
Колата е со фул опрема без никаква мана се функционира и е од увоз со средени документи до регистрација.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070377440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам