1 / 8
Industriska mashina za sienje i overlok
200 €
23.01.2023 10:32

Куманово / Куманово

Industriska shtep masina prav shtep,cik cak i dupcalka komplet so postolje 200e i

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078305130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам