1 / 7
Drzaci za fotovoltaici za keramidi / Држачи за фотоволтаици
1 €
12.01.2023 17:32

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Drzaci za fotovoltaici za keramidi/ Држачи за фотоволтаици/ celicna konstrukcija pocinkuvani drzaci i profili za montaza na fotovoltaici na keramida krov so kolicini na lager vednas.

Tel: 070257567
Tel: 070257567
Tel: 070257567

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Stip
Потврден огласувач
075499801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам