1 / 3
Cagiva 125 2t enduro
900 €
22.12.2022 14:39

Велес / Велес

Марка:

Cagiva

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Elefant

Километри:

10000

Motorot e so mk tabli registriran do
5mesec 2023
Masina top 24hp
Continental guma

Proba kade sakate
Moze zamena za pogolem enduro ili kros moze i bez dok

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

marjan
Потврден огласувач
076281405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам