1 / 9
MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI
12.500 €
Денес 07:31

Битола / Битола

Mercedes Atego 12.18
2008 g Termoking
Furgon 6.20
Hidraulicna Rampa
Racen Menuvac 6 brzini
525 000 km
5560 kg nosivost
Na federi napred, nazat vozdusni jastuci
Uvezen od Germanija
Odlicna sostojba
Plateni site davacki do registracija
Cena +ddv
Tel.070 237 310

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

siljanovski
rastanska bb bitola
Потврден огласувач
070237310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам